Розділ: Новини 1.11.2013

Колегія ДОЗ ЛОДА

31 жовтня 2013 року у Департаменті охорони здоров’я ЛОДА проведено Колегію, приурочену відзначенню Дня визволення України від фашистських загарбників та поліпшенню соціально-побутового і медичного обслуговування ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, членів сімей загиблих  протягом 2012 р. – 9 місяців 2013 р.. Розроблені заходи щодо поліпшення соціально-побутового та медичного обслуговування ветеранів війни.


Розділ: Новини 1.11.2013

Нарада начальників госпіталів для ветеранів війни

10 жовтня на Вінниччині відбулася нарада начальників госпіталів для ветеранів війни «Медичне забезпечення ветеранів війни в умовах реформи охорони здоров»я та виконання заходів з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні».

Розділ: Вісті з відділень » 2-а ортопедія 12.12.2012

Лікування переломів п’яткової кістки.

Стопа людини - орган складної анатомічної будови, тонкої та багатопланової функції, досконалих координованих рухів. Лікування пошкоджень її кісток є складним завданням для травматолога. Малі розміри кісток та їх уламків, висока кількість внутрішньо суглобових пошкоджень, інтимне співвідношення сухожильного апарату, судин, нервів, а також вади в точності діагностики пошкоджень іноді відлякують лікарів від активної хірургічної тактики, що нерідко призводить до незадовільних кінцевих результатів.


Розділ: Вісті з відділень » 4-а терапія 2.12.2012

Круглий стіл

28 листопада 2012 року відбувся круглий стіл ординаторів 4-ї терапії на тему: "Регрес гіпертрофії міокарда лівого шлуночка під дією ІАПФ і антагоністів кальцію".

Розділ: Вісті з відділень » 3-а терапія 29.11.2012

Небулайзер терапія

Використання небулайзерної терапії при захворюваннях органів дихання.

Розділ: Вісті з відділень » 1-а неврологія 23.11.2012

1-неврологічне віділення

15 листопада 2012  зав.відділом I-ї неврології брала участь у неврологічній конференції на тему: " Діабетична поліневропатія і сучасні напрямки діагностики і нейрометаболічної терапії". Доповідач професор Товажнянська Є .Л. м. Харків.