Розділ: Новини 22.07.2015

Єдине вікно для АТО

“Єдине вікно” допомоги учасникам АТО у Винниках визнали найкращим в Україні


Розділ: Вісті з відділень » 1-а ортопедія 25.06.2015

13-й міжнародний симпозіум Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта

30 травня 2015 року Інститутом патології хребта та суглобів ім. М.І. Ситенка НАМН України (м.Харків)  під егідою International Society for Minimal Intervention in Spine Surgery (ISMISS) / SICOT та за сприяння American Academy of Minimally Invasive Spinal Medicine and Surgery (AAMISMS) з участю 1 ортопедичного відділення  у Львові  відбувся

13-й міжнародний симпозіум «Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта»

 

Успішний розвиток хірургії хребта в Україні в останні роки є результатом цілеспрямованої роботи і діяльності членів ISMISS. Географія і кількість клінічних центрів, де операції на хребті з використанням сучасних технологій збільшуються. Це заслуга всесвітньо відомих членів та експертів ISSMIS з різних країн світу, таких як США, Швейцарії, Німеччини, Франції, Італії і т.д., які постійно беруть участь у наших симпозіумах та наукових програмах. Один з таких центрів знаходиться на базі Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи. Президент асоціації, доктор  медичних наук, професор В.О. Радченко зустрівся з головним лікарем госпіталю П.І.Федуньом, ознайомився з роботою 1 ортопедичного відділення, відмітив високий рівень оперативних втручань на хребті .В рамках симпозіуму пройшла виставка медичних фармацевтичних компаній, фірм виробників медичного обладнання та інструментарію.


Розділ: Новини 5.06.2015

Рекомендаціїї Міжнародної Спілки Флебологів (UIP)

Про участь лікаря-хірурга КЗ ЛОР "ЛОГІВР ім.Ю.Липи" Соловія М.Б. у співавторстві в міжнародному консенсусному документі Міжнародної Спілки Флебологів (UIP) щодо лікування венозної недостатності.

 

            Протягом 2013-2015 років лікар-хірург КЗ ЛОР "ЛОГІВР ім.Ю.Липи" Соловій М.Б. брав участь, представляючи Україну, у міжнародній групі з 35 експертів з різних країн світу, з опрацювання клінічних рекомендацій Міжнародної Спілки Флебологів (UIP) з доповненнями до рекомендацій Товариства Судинних  Хірургів (SVS) та Американського Венозного Форуму (AVF) щодо лікування венозної недостатності з виразкуванням.

            Опрацювання рекомендацій проводилось шляхом відкритої дискусії серед членів підгруп, відповідно до засад доказової медицини з визначенням їх ступенів та рівнів і стосувалися таких розділів, як: визначення венозної виразки, венозна анатомія та патофізіологія, клінічна оцінка, догляд за раною, компресія, оперативне та ендоваскулярне лікування, додаткові заходи та первинна профілактика.

            Документ опубліковано в червневому номері журналу International Angiology 2015; 34(3): 202-218 та буде доступним для використання в клінічній практиці флебологами у всьому світі. 


Розділ: Новини 22.12.2014

4-те терапевтичне відділення

Відвідали республіканські конференції по лікуванню стенокардії, гіпертонічної хвороби, цукрового діабету, захворювань щитовидної залози.

Регулярно проводимо навчання з пацієнтами літнього віку по самоконтролю та лікуванню в амбулаторних умовах артеріальної гіпертензії. Проводимо навчання хворих з цукровим діабетом.

Впроваджуємо нові препарати (форксіга та комбогліза) в лікуванні хворих на цукровий діабет 2-го типу.

Зав.відділенням Когут Я.Я. відвідав з пізнавальною метою клінічний госпіталь в м.Стемфорд США в лютому 2014 р. Госпіталь існує 80 років. Враження справляє монументальне, будівля продивляється з багатьох сторін міста. Про чистоту і порядок розмова окрема. Велику роль відіграє приймальне та реанімаційне відділення,  оснащене сучасною діагностичною апаратурою. Вони ж і займаються роз приділенням хворих по госпіталю. Є загально-терапевтичне відділення, хоспіс, неврологія, кардіохірургія, травматологія. Захоплення виклик5ає територія та будинок для похилих людей в іншому районі Стемфорду. Окрім безпосередньої, лікувальної роботи мед заклади займаються певними науковими дослідженнями. Велике значення  надається  страхуванню і первинним оглядам по місцю проживання сімейними лікарями.


Розділ: Новини 21.12.2014

В 1терапевтичному відділенні покращились умови перебування хворих

Спільними зусиллями з адміністрацією проведено ремонт 4 палат, обладнано душову кімнату для хворих та проводиться ремонт меблів.

Розділ: Новини, Вісті з відділень 18.12.2014

хронічна серцева недостатність

Лікарі відділення 1 терапії прийняли участь у конференції організованій інститутом ім. ак.Стражеско, де розглядались питання сучастного підходу до лікування резистентної хронічної серцевої недостатності.