Розділ: Новини 14.12.2010

Протоколи медичної допомоги (клінічні маршрути пацієнта) - законодавство

Міністерством юстиції оприлюднено перелік нормативно-правових актів, що застосовуються без державної реєстрації, а отже незаконно.

Розділ: Новини 14.12.2010

Перенесення вихідних днів у 2011 році

Перенесення вихідних днів у 2011 році


Розділ: Новини 26.10.2010

У ГОСПІТАЛЮ НАРЕШТІ З’ЯВИЛАСЯ ПЕРСПЕКТИВА

Про цей лікувальний заклад в м. Винники на Львівщині й за її межами відомо багатьом. Особливо ветеранам, для лікування яких він і був збудований ще у 1989 році. З того часу шпиталь пережив різні періоди. Були й розквіт, й зовсім примарні перспективи, та медзаклад не змінював профілю, залишаючись чи не єдиною в області державною клінікою, в якій гарантії безкоштовної медицини діяли постійно не лише на папері. Відтак у КЗЛОР “Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи” мають змогу покращити здоров’я не лише інваліди війни та репресовані, а й учасники бойових дій, ліквідатори-чорнобильці і навіть самотні незаможні краяни.

Розділ: Новини 12.10.2010

Досягнення за 2009р.

В 2009 році Головним управлінням охорони здоров’я приділялася увага покращенню матеріально-технічної бази госпіталю. Придбано за рахунок державного бюджету електрокардіограф та апарат штучної вентиляції легень.

За рахунок місцевого бюджету придбано медично-діагностиний комплект „Сфера”, аналізатор глюкози, рециркулятори, артроскопічний тубус, комплект для проведення артроскопічних втручань, апарат для електролікування та електроміостимуляції, що дало змогу покращити діагностичну та лікувальну роботу.